Aktuality

Polštář zdarma

Polštář zdarma k matraci se zdravotním certifikátem Medical Device Class 1.

K matraci se zdravotním certifikátem Medical Device Class 1 (tedy k matraci se sníženou sazbou DPH 15%) a ke kolekci Magnistretch si může zákazník v termínu od 1.1. 2018 do 28. 2. 2018 vybrat polštář zdarma dle níže uvedených podmínek.

Přehled matrací se zdravotním certifikátem je ZDE

KOLEKCE RELAXSAN
Ke každé zakoupené matraci se zdravotní certifikací obdrží zákazník zdarma anatomický polštář Medicare dle vlastního výběru. Akce se vztahuje na tyto produkty:

relaxsan_polstar

KOLEKCE SUPREMO, ARMONIA, TOSCANA, MAGNISTRETCH A DOLCE VITA Ke každé zakoupené matraci se zdravotní certifikací nebo ke kolekci Magnistretch obdrží zákazník zdarma anatomický polštář Classico, Geomemory nebo Magnigel dle vlastního výběru. Akce se vztahuje na tyto produkty: 


ostatni_polstar

Podmínky akce: Matrace od šíře 150 cm jsou počítány jako 2 kusy, tudíž má zákazník nárok na 2 kusy polštářů dle vlastního výběru. Nemusí jít o dva shodné polštáře a je možné polštáře kombinovat (např. 1x wave a 1x standard).

 

Test polštářů

VELKÝ TEST POLŠTÁŘŮ V TÝDENÍKU KVĚTY

Velký test polštářů v týdeníku Květy

Kvalitní spánek přispívá k celkové regeneraci těla. Důležitou roli hraje i výběr polštáře. Skupina složená z odborníků i "spáčů" testovala polštáře ve dvou kategoriích - standardní tvar a tzv. vlna (wave).

Nejlépe hodnoceným polštářem standardního tvaru se stal Magniflex Cotton Standard. V kategorii "vlna" vyhrál také Magniflex, Cotton Wave.

 

 

 

Kvety-cerven-2016-_-Magniflex-_-vitez-testu_s

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.